להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מערכת חימום תת רצפתי

מה היא למעשה מערכת חימום תת רצפתי vrf ? ומהיכן ניתן לרכוש חימום תת רצפתי vrf  ?

כאשר אנו מדברים על בנייה בארץ, לא אחת נתקלנו במקומות בהם בחודשי החורף הקרים, הבית כולו "רועד מקור".
הדבר נובע מבנייה מיושנת ולא מתאימה לסטנדרטים הקיימים כיום, החימום תת רצפתי vrf בא למנוע את התחושות הללו ע"י בנייה של מערכת מסודרת, אשר מווסתת את החום והקור בחדרים, ויודעת לנווט בין חדר וחדר, ע"י חומרים המושתלים מתחת לאדמה.
חברת ערד 2000 הינה חברה מקצועית המתמחה בהתקנת מערכות חימום שכאלו, שכן היא מעסיקה בשירותיה את מיטב בעלי הניסיון והמקצוע רב השנים, ובכל הנוגע לשיווק מוקפד והוגן של מערכת חימום תת רצפתי vrf וכן להתקנה מקצועית וראויה של מערכות מיזוג קירור וחימום, חברת ערד 200 היא החברה המובילה את תחום המזגנים בארץ.
 

מיהו קהל היעד כאשר מדברים על  מערכת חימום תת רצפתי vrf  ?

חימום תת רצפתי vrf הוא פתרון חשוב מאוד לכל מי שמעוניין להיות שלו ורגוע בתחושות הקור והחום בביתו.
כיום, נהוג לבצע בנייה בעזרת חימום תת רצפתי vrf לרוב בבנייני משרדים או מלונות וחדרי אירוח.  אולם, עם הזמן אנו עדים גם לבניה פרטית שבאמצעות מערכות ה vrf. בעלי דירות רבות, מאסו במזגנים העיליים, והחלו לבנות את הבתים עוד טרם כניסתם, באמצעות חימום תת רצפתי עם מערכת ה vrf.

לסיכומו של דבר, מזגן vrf משלב בתוכו מספר תצורות שונות, והוא מתאים עצמו לקהל רב וססגוני. בין אם בתים פרטיים או בין אם מוסדות וארגונים.
חברת ערד 2000 מציעה את שירותי ההתקנה והמכירה של חימום תת רצפתי vrf  גם בעבור לקוחות פרטיים וגם בעבור לקוחות גדולים (קבלנים, יזמים, חברות, עסקים ואדריכלים)
 
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים