להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מערכות מיזוג אוויר מתקדמות

מערכות מיזוג אוויר מתקדמות

עד לפני שנים לא רבות כל כך, בימי הקיץ החמים, היינו מדליקים וינטלטור או מאוורר, אשר היה עוזר לנו לא להתייבש מהחום הנוראי, ובחודשי החורף היינו יושבים סביב תנור או אח, ונשארים שם עד אשר יתחמם החדר בחזרה.
עם הזמן, אחת ההמצאות של המאה נכנסה לחיינו והיא המזגן שנקרא גם בשמו המוכר - מערכת מיזוג אוויר מתקדמת.
מערכות מיזוג אוויר קיימות כיום כמעט בכל בית בישראל, ובעולם המערבי. השימוש במערכות אלו, עזר לנו לחוות אירועי מזג אוויר קיצוניים בחורף ובקיץ, ולשרוד אותם.
מערכות מיזוג אוויר מבוססות על פעולת של מדחס אוויר והיא למעשה יודעת לווסת את הטמפרטורה, על פי רצוננו, הוויסות נעשה באמצעות שלטים ומערכות חכמות שכיום הופכים להיות מתוחכמים יותר ויותר.
 

מהם היתרונות של מערכת למיזוג אוויר ?

מערכות למיזוג אוויר פותרות בעייתיות של מחסור באוויר, והן מספקות פנימה אוויר בהתאם לטמפרטורה הרצויה.
גם בחללים ללא פתחי אוורור טבעיים, מערכות למיזוג אוויר למעשה מאפשרות החדרת האוויר הנחוץ לאוורור החדר.
חברת ערד 2000 הינה חברה המתמחה בהתקנת מערכות מיזוג אוויר בכל מיני תצורות. בין אם בבתים פרטיים, או בים אם במוסדות וארגונים.
 

מעוניינים בהתקנה ראויה ומקצועית של מערכת מיזוג אוויר – פונים רק אל המומחים ! ערד 2000


טובי המומחים של ערד 2000 ישמחו לתת מהידע הרב אותו צברו במהלך ניסיונם העשיר, לטובת כל לקוח.
חשוב להבין כי מערכות מיזוג אוויר מתקדמות דורשות גם הבנה ברמת התחזוקה שלאחר ההתקנה והשימוש השוטף, ועל כן חשוב שתהיה חברה מקצועית אשר תדע לספק פתרונות מקצועיים למזגנים בעת הצורך – חברת ערד 2000 היא אכן החברה עבור כל הפעולות המקצועיות הללו ללא צל של ספק, הן בשל אמינותם הרבה של אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים, והן בשל טיב איכות מוצרי החברה ועבודתם של כל נותני השירות הפועלים בה.
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים