להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מעבים למזגנים

איך פועלים המזגנים, ומה הם המעבים למזגנים ?

המזגנים שלנו הם מורכבים מאוד, הן בשל פעילותם הרבה והמורכבת לייצור ראוי ונכון של מזג אוויר אידאלי ורצוי בעבורנו, והן בשל חלקיהם הרבים.
באופן כללי תהליך יציאת האוויר בטמפרטורה הרצויה לנו מתרחשת כעבור מספר שלבים, כאשר אחד השלבים מתבצע באמצעות כלי המעבים למזגנים.
מעבים למזגנים תפקידם הוא להזרים את האוויר בדרך כלל (למרות שלעיתים מדובר בנוזל ולא באוויר).
את הפעולה המקצועית שהמעבים עושים למזגנים, הם  מבצעים באמצעות הצינורות הרבים שבמערכת ולאחר מכן, המעבה מקרר את אותו גז דחוס שקיים כבר, עד אשר הגז הופך לנוזל.
אגב, מכאן שמו של המעבה - הוא גז מתעבה לנוזל.

 

האם תפקידם של מעבים למזגנים חשוב בתהליך המזגן ?

תהליך העבודה של מעבים למזגנים, חשוב מאוד ! ללא התעבות הגז לנוזל, הפעולה לא יכולה להמשך כדי יצירת אוויר קר בהתאם למצב הרצוי במזגן.
על כן, מומלץ מאוד לשים לב כי המעבה תקין תמיד, ולא קיימות בו תקלות כאלו או אחרות שעלולות להרוס את תפקודו ואת טיב איכותו ועבודתו.
במקרים של תקלות של מעבים למזגנים, מומלץ תמיד לקבל שירות מחברה אשר כל ייעודה הוא התקנת מזגנים. כך נהיה בטוחים מספיק, כי החלק המרכזי הזה המותקן במזגן שלנו, יישאר פעיל ויעיל לאורך השנים.
מעבים למזגנים אם כך, הם חלק ומרכיב חשוב ביותר בתהליך היווצרותו של האוויר הקר במזגן שלנו. יש לתת לחלק זה חשיבות רבה מאוד, ואת החשיבות הזו לשמר ברמה גבוהה בעת הפעלתו של המזגן.
ניתן להתקין מעבים למזגנים בכל מני תצורות – אך ראשית לכל מומלץ להיוועץ עם מומחי ערד 2000 לצורך כך ולקבל מהם את כל התשובות הראויות לשאלותיכם, שהרי המומחים של חברת ערד 2000 הם המומחים בתחום התקנה ושיווק המזגנים המובילים והאמינים בארץ.
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים