להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מזגן מפוצל

היכן נכון להתקין מזגן מפוצל, ומדוע ?
 

דירות רבות בארץ מאופיינות במספר רב של חדרים, הדבר נכון גם לבתים פרטיים, וילות וכיוצא בזה. וגם עבור משרדים, בתים רבי קומות, ומוסדות מסועפים.
אחד הדברים שאנשי המקצוע בתחום המיזוג הבינו והשכילו לעשות , הוא לאחד את מערכת המיזוג של בתים גדולים אלו למערכת אחת טובה היוצרת יחד מוצר שנקרא מזגן מפוצל, והוא הפתרון האולטימטיבי למיזוג, קירור וחימום של אזורים נרחבים ומפוצלים
 

איך פועל מזגן מפוצל ?
 

מזגן מפוצל למעשה משתמש בשני הטמפרטורות הקיצוניות, החום והקור, ויודע לווסת בין השניים. כך, ניתן לקרר את החדרים ולחממם בכל עת, ללא כל חשש.
הדבר מהווה יתרון עצום שכן ההתקנה של המזגן המפוצל היא קלה ביותר, בניגוד למזגנים מסוג אחר.
בנוסף לכך, הגמישות בעת ההתקנה בכל סוגי המבנים השונים והשירות הנפלא שמספק לנו המזגן המפוצל הם שגורמים לדרישה רבה מאוד בעבור מזגן מפוצל, וכך הדרישה באופן טבעי מגדילה את ייצור המזגנים הללו ומוזילה באופן משמעותי את מחירי המזגן בעבור הצרכנים.
 

היכן מומלץ להתקין מזגן מפוצל ?
 

חברת ערד 2000 עוסקת זה מספר שנים בתחום המיזוג והתקנת מזגנים מפוצלים למוסדות רבים בארץ.
לכן מומלץ מאוד ליצור קשר עם אחד מאנשי המקצוע של ערד 2000, ולשאול על התקנת מזגן מפוצל בביתכם או במשרד, חשוב להבין שהמקצועיות בתחום זה חשובה מאין כמותה.
שכן, קיימים עסקים רבים כיום אשר מתהדרים בעצמם וביכולתם להתקין מזגן מפוצל ברמה גבוהה בכל מקום - אולם, ללא הכלים המתאימים וללא הניסיון רב השנים, אין ביכולתם להביא לתוצאה רצויה וראויה !
לכן, הישמרו והיצמדו לרחשי ליבכם,  מזגן מפוצל רוכשים מהמומחים, ועל כן פונים – לערד 2000.


 

 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים