להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מזגן אינוורטר

בוחרים נכון, בוחרים במזגן אינוורטר – כי יש מזגנים ויש מזגנים מעולים !


המזגן הטוב ביותר שניתן למצוא בארץ הוא מזגן מסוג אינוורטר, שכן המזגן אינוורטר הוא מזגן מתקדם מאוד מבחינה טכנולוגית והעיצוב שלו הוא איכותי מאוד, אסתטי ויוקרתי.
היופי של מזגן האינוורטר הוא שהוא משלב בין יופי עילי ובין טכנולוגיה עילית.
מזגן זה מתאים לכל חלל פנים כולל בית פרטי, דירה, משרד, חנות, אולם, חדרי שינה, סלון, בתי ספר וגם מסודות ציבור כמו משרדי עירייה או בתי חולים.
מזגן זה הוא מזגן שמקרר ומחמם כל חלל בצורה מלאה ואיכותית, שכן אנחנו יכולים לשלוט בעזרת המזגן על הטמפרטורה שתהיה בבית שלנו ולכוון אותה לטמפרטורה שאנחנו רוצים ושהכי נוח לנו בה.

חברת ערד 2000 מהווים חברה מרכזית ומובילה בתחום המיזוג ומערכות הקירור בארץ !


החברה שלנו מעסיקה בעלי מקצוע רבים שהמומחיות שלהם היא התקנה ותחזוקה של מזגנים ומערכות קירור.
צוות המומחים שלנו ממליץ בחום על התקנה של מזגן אינוורטר בכל בית ובכל בית עסק, שכן לדעתנו, מזגן זה נמנה בין רשימת המזגנים הטובים ביותר שקיימים.
אנו מתמחים בהתקנה של כל סוגי המזגנים ואנו יכולים בעזרת עבודות תחזוקה פשוטות לשדרג את המזגן הקיים שלכם ולהפוך את הקיץ שלכם מקיץ לוהט לקיץ נעים ומרענן.
פנו אלינו עוד היום וביחד נתאים לכם את האינוורטר שלכם. כי לכל אחד יש את המזגן שלנו ואנחנו מומחים בשידוך של מזגנים לחללי פנים.
 
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים