להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מהנדס קירור

מדוע חשוב כל כך שמהנדס קירור המגיע אליכם יהווה איש מקצוע מנוסה ומקצועי ?

חשיבות המקצועיות של אנשי המקצוע הפועלים בביתנו או שמא בחלל המשרד שלנו וכיוב', הינה רבה ומשמעותית.
שכן חשיבות המקצועיות היא זו שתשפיע באופן ישיר על טיב העבודה ואיכות הפרויקט המבוקש, וכן תשפיע גם באופן ישיר על מידת שביעות הרצון שלנו מהמוצר ומתפקודו לאורך זמן.
לעיתים, כאשר אנו מזמינים התקנת מזגן לביתנו, אנו מביטים באדם המתקין את המזגן וחושבים שגם אנחנו יכולנו לבצע הפעילות בהדרכה קצרה, אולי, ברוב המקרים מחשבה זו נכונה ואפשרית – אולי ?
אולם כאשר מדובר על תחום הקירור והמזגנים לצורך התקנה בחדרי קירור גדולים ומערכות מורכבות, לא קיימת שום אפשרות להתקנה ראויה ונכונה של מתקין שאינו בעל מקצוע מיומן ומנוסה.
בכדי להתקין ולתפעל את המערכת באופן מושלם וראוי ישנו צורך בהתקנה, בדיקה ועבודה מסודרת הנעשות באמצעות מהנדס קירור.
מהנדס קירור הינו אדם אשר כל מומחיותו היא מערכות אוורור לקירור, בחדרי קירור גדולים במיוחד. הדבר מתבטא לרוב במוסדות, ובבנייני משרדים גדולים בעלי כמה מבנים או קומות במשרדים עצמם.

מה נדרש כדי להיות מהנדס קירור ? אנשי מקצוע מומחים של חברת ערד 2000, בשבילכם ולמענכם !

מהנדס קירור נדרש להיות בעל ידע מעשי ותיאורטי גם יחד, בכל הקשור לתפעול מערכות קירור מורכבות.
מהנדס קירור טוב יוכל לתת לנו את כל הידע והמומחיות כאשר נרצה לקבל ייעוץ מקצועי בבנייה של מערכת שכזו.
חברת ערד 2000 מעסיקה מהנדסי קירור  שהם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בתחום, אותם אנשים גם יודעים לתת ממשנתם בכל הקשור לידע אותו אנו מבקשים לקבל ועל כן יעזרו לנו גם בייעוץ מקצועי וגם בעבודה פרקטית ומעשית, הן בעת התקנת מערכת מיזוג אוויר מורכבת, או באם אנו מעוניינים לקבל שירותי תחזוקה עבור מערכות אלו, נוכל לעשות זאת בעזרת מהנדסי קירור מבית ערד 2000 המובילים בתחום.
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים