להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> חימום תת רצפתי

איך עובד חימום תת רצפתי ?

הטרנד האחרון בתחום החימום והמיזוג לבית ולחללים ומבנים שונים, הוא לא אחר מחימום תת ריצפתי.
חימום תת רצפתי פועל על ידי התקנה מקצועית של צנרת מתחת למרצפות הנעשית על יד מומחים בתחום.
הצנרת אשר מותקנת מתחת למרצפות המבנה המאפשרת מעבר של מים חמים ומחוממים בה,, וכך בעצם מקיימת חימום תת רצפתי שמתפזר באופן אחיד ושווה בין כל חלקי המבנה לכדי חימום נעים ומרגיע.
במערכת חימום רצפתי ישנו חימום של מים בצינורות ולא על ידי שימוש בחשמל וכך אנו בעצם נמנעים מסיכונים שונים כגון : קרינה וכיוב'.
על כן מספקת מערכת חימום תת ריצפתי את הטכנולוגיה המובילה והמתקדמת ביותר לחימום נכון כבר מכפות הרגלים ועד לפלג גופנו העליון באופן נכון.
 

מדוע שווה לרכוש ולהתקין מערכת חימום תת רצפתי מחברת ערד 2000 ?

כיום בעידן בו אנו חיים, כאשר ישנה דרישה רבה לאיכות חיים מרבית ולנוחות משתלמת ברור וידוע לכולם כי, יתרון פתרון החימום תת רצפתי הינו ברור, ראוי ונכון בכל מבנה.
שיטת חימום רצפתי, מהווה שינוי מהותי ומשמעותי בתחום המיזוג והחימום בארץ ובעולם ויתרונותיה הם רבים ומשמעותיים:
מקצועיות – אנשי מקצוע מיומנים המתמחים בהתאמת מזגנים ופתרונות חימום, קירור ומיזוג ילוו אתכם לאורך כל התהליך עד להתקנה מקצועית ושביעות רצון מלאה שלכם ממוצר זה – רק בחברת ערד 2000.
שמירה על איכות הסביבה – כאשר אתם מעוניינים בשמירה מוקפדת וראויה על איכות הסביבה על ידי רכישה נכונה של מוצר "ירוק", הרי שמערכת חימום תת רצפתי היא המוצר הנכון בשבילכם.
מעבר לכל יתרונותיה הרבים של מערכת חימום רצפתי, מהווה מערכת זו גם מוצר "ירוק" מנצח ומוביל, הן בשל השימוש הנמוך והמצומצם בה של חשמל, והן בשל האנרגיה שהמערכת צורכת ממקורות טבעיים כמו השמש וכוחם של המים הזורמים בה.
צריכה מינימלית וחסכונית – צריכת חשמל מינימלית היא זו שהופכת את המערכת חימום תת ריצפתי לחסכונית ומשתלמת יותר ממערכות חימום ומיזוג אחרות.
עמידות ואמינות -   מערכת תת ריצפתית הינה מערכת סגורה בה עוברים המים דרך צינורות עמידים בסירקולציה המונעת הצטברות לכלוכים לכדי סתימות או אבנית וכיוב', המערכת עוברת בקרות ועומדת בתקנים מחמירים וחשובים של בטיחות ועמידות תחת לחצים ועומסים כבדים. 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים