להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מערכות מיזוג אוויר VRF

מה הן מערכות מיזוג אוויר VRF  ?

מערכות מיזוג אוויר VRF הן למעשה מערכות אשר יודעות לווסת את זרימת האוויר היוצא דרך פתחי המזגן.
חברת ערד 2000 מספקת לשוק מזגנים בעלי  מערכות מיזוג אוויר VRF איכותיים ומקצועיים, אשר ידעו לשמור על טמפרטורה אחידה בכל עת בה המזגן פועל ועובד. 
 

איך נדע שאנו זקוקים למערכות מיזוג אוויר VRF ?

האם גם לכם קרה ששהיתם בחדר עם מזגן קר ביום חם, ולפתע התחלתם להזיע? מקרים מוזרים אלו קרו לרובנו מפעם לפעם, בעת ששהו בחדר ממוזג. הסיבה לשינויי טמפרטורה בחדר בו המזגן אמור לאחד את רמת הטמפרטורה, נגרמת מגורמים שונים.
מערכות מיזוג אוויר VRF נועדו כדי להעלים את תופעת שינויי הטמפרטורה בחדרים אלו.
 

האם חברת ערד 2000 מתמחה בהתקנת מערכות מיזוג אוויר ?

חברת ערד 2000 עוסקת זה שנים רבות בהתקנת מערכות מיזוג אוויר חכמות, מתקדמות ומורכבות. חשוב לדעת היכן וכיצד להרכיב אותן, ובאילו אמצעים - לא בכל מקום תותקן מערכת מיזוג דומה, ועל כן חברה שבאה לתת שירותי מיזוג אוויר וקירור,  חייבת להבין עד תום את דרישות הלקוח, תנאי השטח והמכשולים העומדים בפניה.
לאחר שסקרה את כל הנ"ל, תוכל החברה להתקין מערכות מיזוג אוויר בצורה מקצועית ואיכותית.
כמובן שהצורך הוא לבנות מערכות מיזוג אוויר מורכבות או פחות, אשר יישמרו לאורך השנים. היכולת הזו נמצאת רק אצל בעלי מקצוע בעלי ניסיון רב מאוד כמו חברת ערד 2000 – המומחים בהתקנת מערכות מיזוג אוויר ומערכות קירור בפרויקטים גדולים, בדירות יוקרה ובכלל לכל מטרה !

אל תתפשרו על פחות ממושלם ! פנו עכשיו למומחים של חברת ערד 2000 ותיהנו משירות מקצועי, אמין וזמין של מיטב המומחים בתחום המזגנים ומערכות קירור מקצועיות.
 
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים