להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מערכות חימום

מה הן מערכות חימום וכיצד הן פועלות ?

בעבר, היינו מצטופפים ליד האח, או המדורה (בעבר הרחוק מאוד), ונהנים מחום אשר היה נפלט מגופים אלו.
עם ההתפתחות הטכנולוגית, הובילה המהפכה המודרנית לקיומה של מערכת חימום איכותית טובה ויעילה.
מערכת חימום הינה מערכת אשר מטרתה לחמם באופן שווה אזורים בעלי פוטנציאל לקירור מהיר. אותם אזורים אנו רוצים שיחוממו בצורה טובה, ולכן משתמשים במערכות חימום.

מה נדרש בעת הקמת מערכות חימום ?

חשוב מאוד להבין ולחקור לעומק טרם התחלנו להתקין מערכות חימום, כאשר הדבר הראשון הוא התכנון - מומלץ מאוד לבדוק היכן וכיצד אנו נרצה להתקין את המערכת, ולשם מה היא נועדה.
לא כל מערכת חימום יש לה מטרה אחידה ממבנה למבנה, לכן שימו לב כאשר אתם באים להתקין מערכת שכזו, האם היא עתידה לשמש ולהשיג את מטרתה באופן ראוי ונכון.
הדבר השני הוא שלב ההתקנה - חברת ערד 2000 היא חברה המומחית בהתקנת מערכות מיזוג אוויר, החברה עוסקת זה שנים רבות בכל הקשור לכך ותשמח להתקין מערכות חימום בכל עת שתידרש ובכל מבנה.
הדבר השלישי והחשוב הוא שלב התחזוקה - לאחר ההתקנה, חייבת מערכת חימום להיות בידיים טובות ומועילות, אשר ידעו כיצד לטפל בבלאי, בחומרי הבסיס של המערכת ובתחזוקה השוטפת שלהם.
גם בתחום זה ערד 2000 מומחית, שכן החברה מתחזקת מערכות חימום רבות כיום ויודעת כי הדבר חשוב מאוד עבור אותם מוסדות המחזיקות מערכות מורכבות אלו.

לכן, בסיכומו של דבר, בבואנו להתקין מערכת חימום, מומלץ לבדוק ולהתמיד בבדיקה מקצועית ומקיפה, כדי ליהנות מתוצאות לאורך זמן רב.
פנו אל נציגי השרות של חברת 2000 כבר היום, לקבלת מידע נוסף על מערכת חימום נכונה בעבורכם וסוגיה השונים, ולצורך קבלת ייעוץ מקצועי ואמין ללא פשרות, ללא כל התחייבות וללא עלות על כל תחום המזגנים הנרחב.
 
שיטה נוספת לחימום הבית היא באמצעות מערכת הסקה מרכזית, יכולה להיות בצורה של גז, נפט ועצים.
שיטה זו היא המומלצת ביותר לחימום, גם בשל היותה חסכונית יותר משום שהיא לא משתמשת במקור חשמל וגם מפני שהחום שהיא מפזרת זהו חום אחיד לכל החדר.
במידה וכבר התקנתם מערכת זו לחימום וישנה תקלה, ניתן להזמין תיקון הסקות בירושלים, הטכנאים יגיעו יטפלו בתקלה וישאירו אתכם עם מערכת תקינה אשר תמשיך לחמם לכם את החורף.

 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים