להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מיזוג אוויר תעשייתי

מהו מיזוג אוויר תעשייתי ?


מיזוג אוויר תעשייתי מדבר על היכולת לקרר ולווסת את הטמפרטורות הרצויות בחללים גדולים ומורכבים, שאינם בתים פרטיים.
אותם מוסדות וארגונים זקוקים למסוגלות של מיזוג אוויר תעשייתי שתהיה טובה, ואיכותית. מערכת שכזו חייבת להיות תומכת בכל היכולות והמורכבויות הקיימות בעסק הספציפי.
אם למשל במזגנים מפוצלים, מרכזיים, חלוניים ועוד.
בנוסף,  מערכות של  מיזוג אוויר תעשייתי חייבת להיות מסוגלת לתמוך בטכנולוגיות ותצורות השונות של התקנת מערכות מיזוג. כמו VRF, VRV, WS  ועוד...
כיום, קיימים מפעלים רבים בארץ ובעולם, אשר עובדים בצורה של 24/7. היכולת לכלכל את החברות הענק הללו תלויה במקומות בהם הם מייצרים את המוצרים, או נותנים את השירותים שלהם.
לצורך כך חברות רבות משתמשות בשירותי מיזוג אוויר תעשייתי אשר עוזרות להם לשמור על טמפרטורות נכונות בזמן העשייה והעבודה המאומצת.
 

איזו חברה מומלצת עבור שירותי מיזוג אוויר תעשייתי ?

חברת ערד 2000 שמה מאחוריה למעלה מעשרות רבות של התקנות בתחום התעשייתי, וניתן לראות כי מערכות מיזוג אוויר רבות במקומות רבים בארץ, עברו תחת הידיים המקצועיות של ערד 2000.
לכן, כל בעל עסק כיום בארץ יומלץ לנו להבין ולהסיק מיכולותיה של חברת ערד 2000 המוכרת והמקצועית, כי בעת רצוננו להתקין במפעל שלנו ובמתחם שברשותנו מערכות של מיזוג אוויר תעשייתי – אנו חייבים לפנות אך ורק אל המומחים בתחום, ערד 2000.
בנוסף לכך, ניתן תמיד להתרשם מהמאמץ הגדול אותה עושה החברה גם לאחר ההתקנה, ובעת נתינת השירות ללקוחות שלה.
התפעול של המערכות חשוב מאוד לצורך פעילות מתמשכת של המערכת, ולכן בחברת ערד 2000 לא ינוחו לרגע כל עוד המערכות אינן פועלות ועד לרגע בו אשר כולן תמיד יעבדו בצורה מקצועית ומושלמת.
 
 
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים