להזמנות ומידע נוסף
     צרו קשר

דף הבית >> מזגן מיני מרכזי

מהו מזגן מיני מרכזי ומה היתרונות בשימוש בו ?
 

מזגן מיני מרכזי הוא מזגן אשר בא לחסוך עבורנו את ההתקנה של מזגן בכל חדר וחדר.
מדובר במערכת אחת גדולה, אמינה ואיכותית, אשר במקום אחד מסתעפת לכל החדרים, השיווק והדרישה למזגן מרכזי הפכו נפוצים מאוד בשנים האחרונות, ואנו עדים לעלייה רבה של בעלי דירות אשר בונים את בתיהם יחד עם  התקנה משתלבת של מזגן מרכזי.
כיום, למונח מזגן מרכזי ניתן לקרוא מזגן מיני מרכזי ,שכן הכוונה די דומה, בשל העובדה שהמטרה של שניהם היא אותה מטרה – לאחד בין חדרי הבית תוך וויסות מחושב של הטמפרטורה הנשלטת מכל חדר וחדר.

 

מה צריך לדעת טרם התקנת מזגן מיני מרכזי ?


עוד לפני שרכשנו את המזגן וחישבנו את עלות ההתקנה והתחזוקה, מומלץ להבין ולחקור מעט את הדברים עלינו לבצע.
למשל, יש לדעת כי לצורך התקנת מזגן מיני מרכזי צריך להנמיך את התקרה, לשם התקנת צינורות האוויר השונים, על כן מומלץ מאוד לוודא את יכולות המבנה, בין אם זה משרד או בין אם בית פרטי, בכל הקשור לנתיב האוויר החוצה.
לא פעם קורה, כי האוויר המגיע ממקור המזגן לא ייכנס לחדר ולא "ייתקע" בצינורות מעל ראשכם.
לכן, תמיד היוועצו במומחים מקצועיים בכל הקשור למזגן מיני מרכזי, אצלנו בחברת ערד 2000 ישמחו המומחים בתחום, להעניק לכל אחד ואחת מכם את כל הדרוש כדי שגם אתם תקבלו את הידע המקסימלי בבואכם לרכוש מזגן מרכזי לבית.


פנו אלינו כבר היום לקבלת הצעת מחיר משתלמת והוגנת להתקנה ולרכישה של מזגן מיני מרכזי איכותי, מקצועי ואמין, עם אחריות מלאה והתקנה ראויה ! כי מזגנים רוכשים רק בחברת ערד 2000 !!
 
 
עתיד ידע 23, אזור התעשייה כפר סבא         |          טל. 09-7402093         |         פקס 09-7402094        |         Email:  office@arad2000.co.il    
לייבסיטי - בניית אתרים